yukleniyor
İletişim

RUPES

 

Uluslararası lider olmak sezgisel, hızlı, yaratıcı ve yenilikçi olmak demektir.

 

Rupes, 1947’den beri bu ilkeleri takip etmekte ve bugün Ar-Ge departmanı ve ürünlerinin olağan üstü yüksek kalitesi sayesinde uluslararası profesyonel el aletleri pazarında önde gelen oyunculardan biri olarak kabul edilmektedir.

 

Rupes, 4 üretim tesisi ve yaygın satış ağıyla, anahtar pazarlara hizmet eden güvenilir bir üretim grubudur: İtalya içerisinde 55 ulusal satış temsilcisi ve dünya çapında 3 kendi şubemiz ve 60 ithalatçı ile Avrupa’dan Japonya, Güney Afrika ve Avustralya’ya kadar Rupes ürünlerinin dağıtımını sağlar.

 

RUPES S.p.A., profesyonel el aletleri ile uygulamalar için ideal İtalyan malı iş ortağıdır.

 

http://www.rupes.com (İngilizce)

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

RUPES BIGFOOT

 

Rupes tarafından tasarlanıp geliştirilen BigFoot eksantrik cilalama sistemi, cilalama süresini kısaltıp boyalı yüzeyin üzerindeki hologram izlerini yok eden bir sistemdir. Tek adımda mükemmel sonuç veren sistem, zaman, enerji ve sarf malzemesinde (cila pastası) önemli tasarruf sağlar. BigFoot sistemi yaptığı büyük eksantrik hareket ile hologramları yok etmek için ikinci bir işleme gerek bırakmaz.


Geleneksel cilalama sistemi çok deneyimli ustalar tarafından yapılan ve birkaç adımdan oluşan zahmetli ve hata kaldırmayan bir işlemdir. BigFoot makineler, ergonomik tasarımı ve mükemmel dengesi ile çok kolay bir kullanım sağlar. Yaptığı büyük eksantrik hareket sayesinde yüzeyi ısıtmaz ve daha az deneyimli kullanıcıların bile kolayca iyi sonuç elde etmesini sağlar.

 

BigFoot makineleri yaptığı büyük eksantrik hareket sayesinde hologram oluşmasını engeller ve cilalama sonrası hologram yok etme işlemine gereksinim duymaz. Ayrıca geleneksel sistemde oluşan yüksek yüzey ısısı oluşmadığı için işin bozulması riskini ortadan kaldırır.

 

http://bigfoot-tr.com (Türkçe)

 
Hakkımızda Kategorisindeki Diğer Yazılar
Copyright © 2012 SALAMON HABIB
Tersane (Tünel) Caddesi No: 26, 34420 Karaköy / İSTANBUL
Tel : (+90 212) 245 03 80 - 81 Fax : (+90 212) 249 07 95
yonca new media - web tasarim