yukleniyor
İletişim

1953 Yılında kurulmuş olan SAIT ABRASIVI S.P.A gerek kaplanmış zımpara gerekse de zımpara taşları üretimi ile bugün dünyanın uluslar arası pazarlarda söz sahibi olan en önemli endüstriyel aşındırıcı üreticilerinden biridir. Hem merkezi Fransada bulunan FEPA (Avrupa aşındırıcı üreticileri birliği) hem de merkezi Almanya da bulunan OSA (Aşındırıcı güvenliği organizasyonu) üyesi olan SAIT ürünlerinin en üst kalite standartlarına gore tutarlı bir şekilde üretildiğini garanti eder.

 

Torino eteklerinde bulunan Collegno dünya operasyonlarımızın merkezi olmanın yanında zımpara taşları (Reçine bağlantılı elastik taşlar) üretimimizin de merkezidir. 27.000 m2 kapalı alanda kurulmuş olan bu tesiste 75 mm. ila 600 mm. arası, düz ve bombeli, farklı kalınlıklarda taşlar üretiyoruz.

 

Kaplanmış zımparalar (kağıt, bez, ve fiber mesnetli) ise Torino’dan 100 km mesafedeki Piozzo (CN) tesisimizde, 25.000 m2 kapalı alanda üretilmektedir.

 

Collegno (TO) ve Piozzo (CN) den gelen tüm ürünler, Settimo.T (TO) da bulunan uluslararası depo ve dağıtım merkezimize nakledilmektedir. Tesis 8500 m2 üzerine kurulmuş olup stok yönetimi merkezimizdir. Gerek İtalyan müşterilerimiz (20.000 adetten fazla) gerekse de uluslar arası müşterilerimiz (250’den fazla) için tüm teslimatlar burada hazırlanır ve kara, hava veya deniz yolu ile sevkedilir. Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermekte “SINIR YOKTUR”

 

Merkez ofisimiz yanında zımpara taşı ve kaplanmış zımpara üretim tesislerimiz, uluslar arası dağıtım merkezimiz, İtalyada bulunan 10 bölgesel şubemiz, dünya üzerinde tamamı firmamıza ait olan 6 adet şubemiz, 200 kişi üzerinde bir satış ekibi, 90.000 üzerinde ürün ve dünya çapında 150 iş ortağımız, tüm bunlar SAIT’in müşterileri avantajına olan güçlü taraflarıdır.

 

SAIT – Büyük, uluslar arası, modern profesyonel bir organizasyon olmanın yanında değişen pazar koşulları ve müşterilerin ihtiyaçlarını takip edecek kadar esnek bir yapıdır.

 

Teknoloji

Araştırma, geliştirme, hammaddelerin seçimi ve kullanımı, ileri teknoloji kullanımı, ve sürekli denetlenen kalite kontrol sistemleri SAIT ABRASIVI S.P.A’nın dünyada en çok saygı duyulan ve güvenilen zımpara üreticilerinden biri olmasındaki önemli faktörlerden birkaçıdır. 
  

ISO 9001 Kalite sistemi

Tüm ürünlerimiz kullanım emniyeti açısından sıkı denetlenmiş bir kalite kontrolünden geçer. Bu proses SAIT’in hak kazanmış olduğu ISO 9001 akreditasyonu ile üretim aşamasından ürünün dağıtımına kadar olan komple bir döngüyü kapsar.

SAIT ürünleri ile müşteriler, uzmanlaşmış bir ekip tarafından desteklendiğini bilmenin rahatlığını duyar.


- Satış departmanı.
- Pazarlama departmanı.
- Araştırma ve geliştirme departmanı.

 

http://www.sait-abr.com (İngilizce)

 

 
Hakkımızda Kategorisindeki Diğer Yazılar
Copyright © 2012 SALAMON HABIB
Tersane (Tünel) Caddesi No: 26, 34420 Karaköy / İSTANBUL
Tel : (+90 212) 245 03 80 - 81 Fax : (+90 212) 249 07 95
yonca new media - web tasarim