yukleniyor
İletişim

SONDERMANN

SONDERMANN FARK YARATIR
Son derece güvenli ürünler, son derece güvenilir hizmet.
Bu bizim geleneğimizdir. Ve onlarca yıldır uzmanlar aşağıdaki nedenlerden dolayı Sondermann ürün ve cihazlarına güvenirler;

 

…UZUN YILLARA DAYANAN TECRÜBE
Sondermann henüz 1961 yılında ilk manyetik kaplinli santrifüjlü pompasını üretmiştir.
Zaman içerisinde sahip olduğumuz teknolojik üstünlük, bugüne kadar bizim ayırıcı özelliğimiz olmuştur. Özel amaçlı pompalarımız tüm dünyada ticarette ve sanayide kullanılır. Uzun yıllar içerisinde edinilmiş know-how diğer bir yandan müşterilerimiz yararına verilen hizmetler olarak ifade bulmaktadır. Gerçektende, çözemediğimiz hiçbir müşteri sorunu olmamıştır. Bu aynı zamanda deneyim meselesidir.

 

…GÜÇLÜ PARTNERLER
Şimdi, FLUX-Geräte GmbH ile birlikte çalışarak, öncekinden çok daha güçlüyüz. Müşteri danışmanları ağımız genişledi ve problem çözümlerine daha geniş bir yelpazede çözüm sunabilmekteyiz. Sıvı transferinde yüzleştiğiniz zorluk ne olursa olsun iş, bir Sondermann veya Flux pompa tarafından en iyi biçimde yapılacaktır. Sadece bizi deneyin…

 

…MÜKEMMEL ÜRÜN KALİTESİ
Dışı Sondermann içi Alman malı. Tüm pompalar ve filtreler tamamen Almanya'da üretilmektedir. Bu kesinlikle ürünlerimizin üstün kalitesinin nedenidir. Her bir pompa ve filtre hakkında çok hassas olduğumuzdan dolayı, pompa ve filtrelerin her biri fabrikadan çıkmadan önce ayrıntılı olarak birkaç aşamada (tüm karakteristik eğrilerin aşağı doğru kontrolleri ile) ve elbette ISO 9001 kalite standartlarına uygun olarak kontrol edilir.

 

…GÜVENİLİR HİZMET
Gerçek bir Sondermann pompayı kullanım güvenilirliği ile tanıyacaksınız. Ve bu sizin kullanımınızda da bu şekilde olacaktır! Buna ulaşmak için biz, ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olabilmek adına her türlü çabayı sarf ederiz. Yalnızca Almanya içerisinde, 14 satış bölgesinde özel eğitimli danışmanlar mevcuttur. Mümkün olduğunca çabuk servis operasyonlarımızı koordine ederek sizin bulunduğunuz yere varırız.

 

…BİREYSEL TALEPLERİ KARŞILAMAK İÇİN ÖZEL TASARIMLAR
Lütfen spesifik probleminizi bize anlatmaktan çekinmeyin. Bu, standart tasarımların genellikle yeterli olmadığı durumlar için geçerlidir. Sonuç olarak, biz en iyi özel tasarımlar için hazırlıklıyız ve çabucak bu tasarımları gerçekleştirmek mümkündür. Eğer tam olarak sorununuzu bilirsek, bunu çözmek için bir yol bulabiliriz. Bu aynı zamanda Sonderman’ın temsil ettiği değerdir.

 

Eylül 2022 itibari ile SONDERMANN firması/markası son bulmuştur.

İlgili tüm ürünler artık FLUX markası altında yer almaktadır.

 
Hakkımızda Kategorisindeki Diğer Yazılar
Copyright © 2012 SALAMON HABIB
Tersane (Tünel) Caddesi No: 26, 34420 Karaköy / İSTANBUL
Tel : (+90 212) 245 03 80 - 81 Fax : (+90 212) 249 07 95
yonca new media - web tasarim